کتاب اسپرسو ۱

توضیحات محصول

کتاب اسپرسو ۱

کتاب  Espresso 1 اولین کتاب از مجموعه کتاب های آموزش زبان ایتالیایی (اسپرسو) میباشد. مجموعه کتاب های آموزش زبان ایتالیایی اسپرسو منبع اصلی یادگیری زبان ایتالیایی برای شرکت در امتحان سفارت ایتالیا و اخذ ویزای تحصیلی دانشگاه های ایتالیا است. این مجموعه مورد تایید سفارت ایتالیا و دارای سه سطح میباشد. هر جلد از کتاب اسپرسو دارای ۱۰ فصل می باشد.

کتاب اسپرسو ۱

برای یادگیری زبان ایتالیایی ، کتاب ها و روش های گوناگونی وجود دارند ولی در این میان کتاب اسپرسو یک  به عنوان کتاب ابتدایی برای یادگیری زبان ایتالیایی  مورد تایید سفارت ایتالیا و دانشگاه های معتبر آن کشور می باشد .

مجموعه کتاب‌های  اسپرسو یکی از منابع اصلی آموزش زبان ایتالیایی است که از سطح A1,A2,B1,B2,C1 را بر اساس سطح‌بندی استاندارد اتحادیه اروپایی پوشش می‌دهد. کتاب اسپرسو ۱ برای سطح A1 طراحی شده است و از آغاز شروع به آموزش زبان ایتالیایی می کند .

بطور کلی کتاب های اسپرسو  در ۵ جلد تا کنون توسط انتشارات ALMA edizioni  منتشر شده است . برای زبان آموزان ایتالیایی که هیچ آشنایی با این زبان ندارند کتاب  espresso 1  با متد و روش استاندارد و تایید شده می تواند یکی از بهترین کتاب های باشد .  در این کتاب هر ۴ مهارت خواندن ، نوشتن ، گوش دادن و حرف زدن به صورت کامل و با متد های استاندارد به زبان آموزان عزیز آموزش داده می شود .

این کتاب ها ( کتاب اسپرسو یک )به دلیل داشتن انتشارات قوی  و نظارت و چاپ توسط دانشگاه سینا SIENA از نظر اعتبار بسیار بالاتر از سایر کتاب های آموزش زبان ایتالیایی هستند. از کتاب های نوو اسپرسو به عنوان منابع آزمون های CILS و CELI که جهت گرفتن مدرک معتبر زبان ایتالیای هستند و جهت گرفتن ویزا استفاده می شوند.

از دیگر مزیت های این کتاب آموزش قدم به قدم و مرحله به مرحله است که خود سبب می گردد مخاطب همواره جذب شده و با برنامه مناسب یادگیری زبان ایتالیایی را ادامه دهد.

مطرح کردن مباحث گرامری از ساده به سخت و همچنین استفاده از مباحث گرامری قبلی جهت توضیح مباحث جدید یکی دیگر از مزیت های این کتاب ها هستند . از طرفی دیگر به دلیل کامل بودن نکات گرامری زبان آموزان را نسبت به کتاب های دیگر بی نیاز می کند.

کتاب اسپرسو ۱

آزمون چیلز

یکی از آزمون های معبتر جهت سنجش زبان ایتالیایی آزمون چیلز می باشد. این آزمون هرساله توسط مدرسه ایتالیایی از داوطلبان گرفته شده و افرادی که در این آزمون قبول می شوند می توانند ویزای ایتالیا دریافت کنند . این آزمون در سطح B2 می باشد.

این کتاب اسپرسو ۱ هم دارای فایل صوتی  و هم دارای فایل PDf و کتاب آموزشی است . البته باید ذکر شود که این کتاب هر چند می تواند پتانسیل یک کتاب خودآوز را داشته باشد ولی در هر صورت باید برای زبان آموزان مبتدی آموزش داده شود .

برای خرید این محصول روی دکمه خرید کلیک کنید و سپس به صفحه پرداخت هدایت میشوید. پس از پرداخت موفق لینک دانلود کتاب و فایل های صوتی برای شما نمایان میشود و میتوانید دانلود اسپرسو ۱ را با موفقیت انجام دهید.

این محصول شامل فایل پی دی اف رنگی و فایل های صوتی دروس می باشد.

 

30,000 تومان – خرید

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *